PolskiEnglishdeutsch

Kalendarz imprez

16wrz

Wspólny bilet na atrakcje turystyczne w Pszczynie!

Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej przygotowała interesującą  i oczekiwaną przez turystów odwiedzających nasze miasto propozycję zwiedzania pszczyńskich atrakcji turystycznych. Od soboty, 17 września w ofercie znajdzie się wspólny bilet  do Pokazowej Zagrody Żubrów oraz Skansenu – Zagrody Wsi Pszczyńskiej. Osoba dorosła za bilet do tych dwóch atrakcji zapłaci 11,oo zł, czyli o 4,oo zł mniej niż dotychczas, natomiast dzieci w wieku od 4 do 16 lat oraz emeryci i renciści 7,oo zł, a nie jak do tej pory 10,oo zł.

Bilety można kupić w Skansenie, Biurze Informacji Turystycznej w Bramie Wybrańców oraz w Pokazowej Zagrodzie Żubrów. Jednocześnie Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej zaprasza firmy  z branży turystycznej, w tym właścicieli hoteli, restauracji, atrakcji turystycznych do współpracy przy poszerzeniu oferty turystycznej w ramach wspólnego biletu.Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr telefonu 32 447 05 03.


Archiwum

Godziny otwarcia

Styczeń, Listopad, Grudzień: od 9.00 do 16.00

Luty, Październik: od 9.00 do 17.00

Marzec, Wrzesień: od 9.00 do 17.00 (poniedziałek - piątek),
10.00 do 18.00 (sobota - niedziela)

Kwiecień - Sierpień: od 9.00 do 19.00

Czy widziałeś już Zagrodę Żubrów w Pszczynie?

Zagroda Żubrów w PszczynieZaledwie kilkaset metrów od pszczyńskiej starówki można spotkać żubra. Taką możliwość daje odwiedzenie Pokazowej Zagrody Żubrów, która powstała na terenie zabytkowego parku.

Loga partnerów