PolskiEnglishdeutsch

Kalendarz imprez

16lis

Wróżenie w Skansenie

Przez dwa dni pszczyński Skansen zamieni się w magiczne miejsce, w którym dzieci będą mogły zajrzeć w swoją przyszłość. Grupy przedszkolne i klasy ze szkół podstawowych będą mogły wziąć udział w prowadzonym przez animatora specjalnym, półtoragodzinnym bloku z wróżbami.

Skansen - Zagroda Wsi Pszczyńskiej zaprasza przedszkolaków oraz klasy ze szkół podstawowych w czwartek 26 listopada i piątek 27 listopada. Na wszelkie nurtujące pytania dotyczące przyszłości będzie można znaleźć odpowiedź podczas trwającego 1,5 godziny wróżenia. Lanie wosku, rzucanie butem za próg, obejmowanie gontów - te i wiele innych wróżb zaproponuje dzieciom wróżbita-animator Mateusz.

"Wróżenie w Skansenie" przeznaczone jest dla grup przedszkolnych oraz klas ze szkół podstawowych. Obowiązuje rezerwacja terminu. Koszt udziału we wróżeniu to 6 złotych za osobę, dokładnie tyle samo ile wynosi bilet ulgowy do pszczyńskiego Skansenu. Więcej informacji i rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 32 210 57 77.


Archiwum

Godziny otwarcia

Styczeń, Listopad, Grudzień: od 9.00 do 16.00

Luty, Październik: od 9.00 do 17.00

Marzec, Wrzesień: od 9.00 do 17.00 (poniedziałek - piątek),
10.00 do 18.00 (sobota - niedziela)

Kwiecień - Sierpień: od 9.00 do 19.00

Czy widziałeś już Zagrodę Żubrów w Pszczynie?

Zagroda Żubrów w PszczynieZaledwie kilkaset metrów od pszczyńskiej starówki można spotkać żubra. Taką możliwość daje odwiedzenie Pokazowej Zagrody Żubrów, która powstała na terenie zabytkowego parku.

Loga partnerów